Didem Soydan’ın Olay Olan Gece Kulübü Anısına Tepki Yağdı: Bunu Başka Biri Deseydi…

Didem Soydan, Melis İşiten’in sunduğu ‘Melis İşiten İle Zaten Şov’a katıldıktan sonra sözleriyle gündeme gelmişti. Aşık olduğu kişinin ardından gece kulübü anısını anlatan Soydan’a gelen tepkiler içerikte… ?

Yaptığı paylaşımlar, pozlar ve açıklamalarıyla gündemimize sık sık düşen Didem Soydan, Melis İşiten’in sunduğu “Melis İşiten İle Zaten Şov”da söyledikleri ile yakın zamanda gündeme düşmüştü.

Programda ilk aşık olduğu tek bir kişi olduğunu ve bu kişiyi söyleyemeyeceğini çünkü bu kişinin bir ailesi olduğunu söyleyerek herkesin aklına Can Bonomo’yu getirmişti.

Sonrasında Soydan o kişinin Bonomo olmadığını, ‘Amerika’da aşk yaşadığı biri olduğunu ve tüm çevresinin de bu kişiyi bildiğini’ söyledi.

Soydan çok yakın zamanda ise aylar önce katıldığı bu programda anlattığı bir anısı ile tekrar gündeme geldi.

Soydan’a sorulan “Seni aşırı iten erkek özelliği ve tipi nedir?” sorusuna Soydan’ın cevabına tepkiler yükseldi.

Soydan, “Geçen gün dışarıya çıktık, çocuk yanımda. Sırt sırta eğleniyoruz. Bütün gece. Çocuktan asla bir işaret alamıyorum. Diğer Didem modumdayım, gece çıkmışız zaten belli ki amaca yöneliğiz…”

‘Ama hiçbir şekilde gece iletişimimiz olmadı. Bir baktım ki DM atmış bir paragraf. Ben de hemen bir paragraf yazdım. Dertlenmişsem gece boyunca… Şey yazmış, ‘bir şeyler içelim cin tonik, kahve…’. Seninle ne cin tonik içerim, ne kahve içerim, ne flört ederim, ne de seks yaparım… Sen yoksun, bütün gecemi heba ettin. Ben diğer çocuklara bakardım.’

Didem Soydan’ın tepki alan anısı…

1. Soydan’a sosyal medyada gelen tepkiler ise şu şekillerde oldu.?

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir